Forum Fizjoterapeuty
Struktura i funkcja. Anatomy Trains - Wersja do druku

+- Forum Fizjoterapeuty (https://forum.fizjoterapeuty.pl)
+-- Dział: Fizjoterapia (https://forum.fizjoterapeuty.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Metody terapeutyczne (https://forum.fizjoterapeuty.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+---- Dział: FDM (Fascial Distortion Model) (https://forum.fizjoterapeuty.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+---- Wątek: Struktura i funkcja. Anatomy Trains (/showthread.php?tid=72)Struktura i funkcja. Anatomy Trains - PiotrW87 - 02-25-2020

? Naucz się widzieć i wpływać na wzorce mięśniowo – powięziowe w ciele przez budowanie swoich umiejętności oceny posturalnej stworzonej przez Anatomy Trains.
? Naucz się interpretować wzorce ruchowe i posturalne swoich klientów. Wszyscy chcemy mieć umiejętność trójwymiarowego widzenia ciała i to szkolenie jest pierwszym krokiem w kierunku wypracowania tych umiejętności.
? Naucz się pracować z tkanką łączną na wiele sposobów, co pozwoli Ci ją mobilizować i wiedzieć kiedy to robić i dlaczego.
? Wynieś swoje umiejętności oceny postawy na wyższy poziom!
? Dowiedz się, jak daleko od objawu może znajdować się przyczyna.

Każda technika będzie prezentowana w kontekście strukturalnego i funkcjonalnego wpływu na ciało i ten unikalny format szkolenia przygotuje Cię do rozwoju tych umiejętności w kolejnych z cyklu szkoleń w ATSI.

Zapraszamy Was na pierwszy warsztat łączący teorię Anatomy Trains z anatomią strukturalną i funkcjonalną oraz analizą.

⚠️ Dla kogo są te warsztaty?

Anatomy Trains jest idealnym wprowadzeniem do anatomii mięśniowo-powięziowej dla każdego terapeuty manualnego. Jest to również pierwszy niezbędny krok na drodze do szkolenia się w zakresie integracji strukturalnej z protokołem Anatomy Trains (Kinesis Myofascial Integration).

BodyReading to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby zgłębiającej tajniki ruchu i budowy ciała. Pomoże Ci ona przenieść Twoją praktykę na wyższy poziom.